Stajnia sportowo rekreacyjna, blisko Turku. Treningi sportowe i rekreacyjne, pensjonat dla koni, nauka jazdy konnej. Dwa Edeny. Ranczo Dwa Edeny.
free site creation software


RANCZO DWA EDENY

Z miłości do koni...

Od wiosny do jesieni organizujemy rajdy konne jedno i kilku dniowe, ponadto przez cały rok oferujemy:
*jazdę konną
*naukę jazdy konnej
*hotel dla koni
*organizujemy integracyjne spotkania firmowe przy *ognisku połączone z jazdą konną.
Nasze konie są oswojone z ruchem ulicznym. Zajęcia z zakresu nauki jazdy konnej prowadzone są przez instruktorów jeździectwa.
Nasi instruktorzy chętnie uczą dzieci i młodzież, a także osoby starsze. Do każdego adepta mają indywidualne podejście i wyrozumiałość, jednocześnie są wymagający i kładą przede wszystkim nacisk na dobro konia oraz bezpieczeństwo jazdy.  

Największym marzeniem każdego jeźdźca jest możliwość wyjazdu w teren, lecz nie na godzinę lub dwie, ale na cały dzień a może nawet tydzień.
Dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę dla osób które, chcą przeżyć prawdziwą jeździecką przygodę. Pod okiem wprawionych w jeździe terenowej instruktorów i na grzbietach chętnych rumaków możecie Państwo spędzić niepowtarzalnie wolny czas.
Rajdy planujemy na określone z góry terminy lub też organizujemy pod zamówienie dla grup jeździeckich.
W zależności od umiejętności i kondycji naszych koniarzy, oferujemy wyprawy jedno i wielo dniowe zapewniając:
- przygotowanie trasy przejazdu
- przygotowanie koni
- zapewnienie wyżywienia
- zapewnienie noclegu
- ubezpieczenie
- opiekę wykwalifikowanego personelu

Hotel dla koni
Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu dla koni 5 miejsc ( duże boksy 3 m/4 m normy UE) ponadto posiadamy: myjka wewnętrzna z ciepła wodą i zewnetrzna, duże wybiegi, przestronna siodlarnia, szatnia, łazienka (ciepła woda), aneks kuchenny. Część jeździecka ogrzewana .
Konie są dla nas najważniejsze. Wszyscy którzy nas znają wiedzą doskonale, że konie są częścią naszej rodziny, wyznajemy zasadę " szczęśliwy koń to koń na wybiegu, który wraca do suchej i czystej stajni" , dlatego nasi podopieczni spędzają maksymalną ilość czasu na wybiegach.
Pragniemy aby nasz ośrodek był nie tylko miejscem w którym można zostawić konia pod fachową opieką, ale również miejscem gdzie w miłym gronie spędzimy przyjemnie czas.
Największym naszym atutem jest położenie. 

Transport koni

Przyczepa do przewozu 2 koni
transport na teranie kraju i zagranicy
posiadamy uprawnienia do transportu koni
*Cena z kilometra do uzgodnienia